HEDİYE

Hediye fikrinin hikayesini burada okuyabilirsiniz.

Bir süre önce yaşama hizmet olarak yaptığım işlerden para kazanmaya çalışmak yerine bunları tamamen hediye olarak sunup kendim de hediye ekonomisi ile yaşam deneyime başlamış oldum.

Ben diyorum ki, yaptığım işlerin kutsallığını ve değerini bilerek, bunları karşılık beklemeden hayata hizmet olarak sunarsam, hayat da bana sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için ihtiyaç duyduğum herşeyi sağlayacaktır. Buna güveniyorum. 

Bu noktadan yola çıkarak kendime bir hediye kabilesi kurmaya karar verdim. Beni ve yaptığım çalışmaları 1 yıl boyunca (Haziran 2012-Haziran 2013) aylık hediyelerle desteklemek isteyen 50 kişi bulacağım ve böylece temel ihtiyaçlarımı ve biraz daha fazlasını (öğrenme ihtiyaçları, kişisel gelişim) karşılayarak yaptığım işlere daha çok zaman ve enerji verebileceğim. Temel fikir bu.

Bu daveti sizlere de uzatmak istiyorum. Bu deneyin daha detaylı ingilizce açıklamasını buradan okuyabilirsiniz. Katılmak isterseniz sacredresonanceproductions@gmail.com adresine bir mesaj yazabilirsiniz ya da aşağıdaki opsiyonlardan birini seçebilir, ve 12 ay boyunca miktarını seçtiğiniz hediyeyi benimle paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız seçtiğiniz opsiyonun üzerine tıklamak, bu sizi otomatik olarak PayPay ödeme sistemine yönlendirecek.

Opsiyon 1 – $100/ay
Opsiyon 2 – $50/ay
Opsiyon 3 – $25/ay
Opsiyon 4 – $10/ay
Opsiyon 5 – $5/ay

Yolu bolluk bereket olan tüm gönüllere selam olsun!

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s